Cimbálová muzika Vinár

Cimbálová muzika Vinár vznikla na počátku tohoto milénia převážně z bývalých členů cimbálové muziky folklórního souboru Vlčnovjan.

Vítejte na našem webu!

 

Cimbálová muzika Vinár vznikla na počátku tohoto milénia převážně z bývalých členů cimbálové muziky folklórního souboru Vlčnovjan. Po postupném příchodu dalších muzikantů se z původní souborové muziky vytvořilo hudební těleso, které má dnes 8 kmenových členů a několik dalších externě spolupracujících zpěváků a hráčů na různé hudební nástroje.

 

Přesto, že Vinár započal své působení teprve před pár lety, jeho jednotliví členové mají již spousty zkušeností s koncertováním jak v naší republice, tak v zahraničí. Věkový průměr všech muzikantů je asi 35 let, takže se dá hovořit o skupině mladých ambiciózních lidí s potřebnými zkušenostmi, kteří mají chuť tvořit a realizovat své hudební plány.

 

Cimbálová muzika Vinár působí jak po celé naší republice, tak i v zahraničí a to na základě pozvání nejrůznějších subjektů, nebo v rámci vlastních aktivit jako jsou např. realizace nahrávek, organizování koncertů a představení s folklórní tématikou, hudební úpravy folklórního materiálu a vlastní hudební tvorba Vinár Vám zpříjemní jak rodinné oslavy ( životní jubilea, svatby, křtiny apod.), tak firemní rauty, či posezení s obchodními partnery. Vinár se může stát součástí nabídky Vaší restaurace či vinárny.

 

Vinár může účinkovat také jako doprovodná kapela Vašeho folklórního souboru. Velmi oblíbené jsou výchovné koncerty. V neposlední řadě je možné účinkování na nejrůznějších festivalech a jiných folklórních počinech.

 

 

Muzikanti

  • housle-prim

    Pavel Franta

  • housle-terc

    Václav Gregor

  • klarinet

    Tomáš Trtek

  • cimbál

    Marcela Trtková

  • viola

    Pavel Švec

  • viola

    Michal Buksa

  • kontrabas

    Ivo KuncFacebook

Hudební ukázky

Naše nabídka

Cimbálová muzika Vinár

Nové CD

Cimbálová muzika Vinár

Objednávka

200,00 Kč + doprava 45,00 Kč

  1. Znělka
  2. Skalica je pěkné město
  3. Jeden cigán
  4. Vitaj, Petře, z Říma
  5. Měla sem synečka
  6. Ťažko je ni, ťažko
  7. My sme tady dvá
  8. Kolikrát sem, má Kačenko
  9. Chodzila dzevenka
  10. Slovenské čardáše
  11. Láska, Bože, Láska Znělka
  12. Štyri koně vrané
  13. Janíčku můj
  14. Na popovském poli
  15. Primáši a tamburáši
  16. Muzikanti, přišel jsem k vám
  17. Na dvore hnůj

Kalendář vystoupení